Garance profi podlahy - s námi bez Vaší námahy!

Korkové podlahy

Naše služby

Korkové podlahy

Pocit tepla a blízkost přírody v člověku vyvolává korková podlaha. Díky svým tepelněizolačním a akustickým vlastnostem jsou korkové podlahy hodnoceny tou nejvyšší známkou. Navíc mají krásný vzhled a velká většina majitelů korkových podlah je s užitnými vlastnostmi korku velmi spokojena. Korková podlaha je, ve většině případů, vyrobena z dubové kůry, která nabízí velmi vysoký komfort při chůzi. Navíc nezadržuje prach ani plísně, a proto je vhodnou volbou pro lidi trpící různými alergiemi.

Korkové podlahy

Výhody korkových podlah

Korek je velmi pružný

Snadná údržba

Odolnost proti oděru

Kvalitní korkové podlahy

Největší výhodou korkové podlahy je bezesporu pocit, který můžeme vyzkoušet při chůzi na boso. Měkkost a jemnost této podlahové krytiny nám dodává pocit lehké chůze a měkké podlahy. Tuto podlahu je možno ošetřit dvousložkovým lakem, který zajistí velmi dlouhou životnost korku.

Zabýváme se kompletními realizacemi všech typů podlah. V popisu práce máme pokládku koberců a kobercových čtverců, vinylových podlah, dřevěných podlah, laminátových podlah, plovoucích podlah, PVC a marmolea a renovací všech druhů podlah.