Garance profi podlahy - s námi bez Vaší námahy!

Obvodové lišty

Naše služby

Obvodové lišty

Obvodové lišty, jsou nedílnou součástí pokládky podlah. Obvodové lišty jsou ukončovací lišty, které zakončují jakoukoli podlahovou krytinu tak, aby podlaha byla dokonalá v každém směru. Obvodové lišty jsou především designovým prvkem a na jeho dokonalé ztvárnění klademe veliký důraz. Obvodové a soklové lišty a profily se používají především pro překrytí dilatačních spár mezi dřevěnou, nebo jakoukoliv jinou podlahou a zdí, ale slouží i pro vytvoření dekoračního soklu, nebo mohou plnit funkci vedení a krytí menších kabelů.

Rozmanitost tvarů, velikostí a druhů je jednou z mnoha výhod obvodových soklů. Poradíme vám s výběrem vhodných lišt k Vámi vybrané podlahové krytině a samozřejmě i s výběrem správného odstínu, který bude dokonale ladit s Vaší podlahou.

Kvalitní obvodové lišty

Našim zákazníkům nabízíme dále služby, které jsou zárukou profesionality a kvality. Zabýváme se kompletními realizacemi všech typů podlah. V popisu práce máme pokládku koberců a kobercových čtverců, vinylových podlah, dřevěných podlah, laminátových podlah, plovoucích podlah, PVC, marmolea a renovací všech druhů podlah.

Máme dlouholeté zkušenosti s aplikací podlah pro různé použití a spokojenost našich klientů je zárukou kvalitně odvedené práce.