Garance profi podlahy - s námi bez Vaší námahy!

Laminátové podlahy

Naše služby

Laminátové podlahy

Plovoucí podlahy jsou stále velmi oblíbené. Laminátové plovoucí podlahy jsou cenově dostupnější než dřevěné podlahy, ale stejně jako dřevěné podlahy disponují širokou nabídkou designu. Měli bychom mít ale na paměti, že není laminátová podlaha jako laminátová podlaha. Náš trh je bohužel plný "předraženého papíru", taková podlaha nemůže sloužit dlouho. Opravdový laminát, například od Quick Stepu, se kterým velice úzce spolupracujeme, je tou nejtvrdší podlahovinou vůbec. Taková laminátová plovoucí podlaha bude bez problémů podlahou na celý život a nebude jevit známky běžného opotřebení.

Dnes již laminátové plovoucí podlahy disponují i jinými dekory, než je pouze vzor dřeva nebo kamene, rádi Vám vše ukážeme přímo na našem Showroomu.

Výhody laminátových podlah

Nižší pořizovací cena

Výborná tepelná izolace

Snadná údržba

Široký výběr designu

Skvělá imitace dřeva nebo kamene

Vydrží tu největší komerční či bytovou zátěž

Kvalitní podlaha

Laminátová plovoucí podlaha je již v dnešní době vylepšena v mnoha směrech. První vlaštovky laminátové podlahy zaznamenaly nedostatky v podobě zvednutých spojů při několika vytřeních. Nové technologie voskování zámků přispěly k tomu, že se laminátové podlahy staly odolnými proti poškození vodou.

Zabýváme se kompletními realizacemi všech typů podlah. V popisu práce máme pokládku koberců a kobercových čtverců, vinylových podlah, dřevěných podlah, laminátových podlah, plovoucích podlah, PVC a marmolea a renovací všech druhů podlah.